O nás

Žijeme jenom jednou...

S manželkou rádi cestujeme do Francie za vínem, kávou, jídlem a celkově gurmetským stylem života. Líbí se nám jejich klidné posedávání a klábosení v kavárnách, vychutnávání kávy, vína, přátel... Francouzi dobře vědí, že život mají jen jeden a nehodlají ho promrhat. U nás v Čechách na to lidé teprve přicházejí a kouzlo klidných kaváren objevují.

Bylo nám líto, že v Brandýse nebylo ještě v roce 2015 příliš možností ke klidnému kavárenskému posezení, a proto jsme se rozhodli starý dům v srdci města přebudovat na CAFÉ MIDI. Přesto, že kavárenský BOOM nastal pár měsíců od našeho otevření, jsme hrdí na to, že zákazníci si k nám našli cestu, vrací se a líbí se jim u nás. 

gurmánský večer
gurmánský večer

Kromě běžného provozu kavárny pořádáme i pravidelné gastronomické večery, během kterých mají naši hosté možnost ochutnat perly francouzské a světové kuchyně. Zveme k nám renomované a šikovné kuchaře, kteří s láskou připravují zajímavá MENU o několika chodech. Jídla jsou samozřejmě kombinována s kvalitními víny jak tuzemskými, tak zahraničními.

Hledáte prostory pro svou akci ?

V kavárně je možné uspořádat rodinné oslavy, firemní večírky, rauty apod.

Jan Chleboun

Majitel

Jana Chlebounová

Majitelka


CAFÉ MIDI / S láskou upraženo v roce 2016.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!